Pet Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pet Mania

Locul unde animalele de companie neobisnuite sunt pasiuni
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REGULAMENT-Citeste inainte de a posta

In jos 
AutorMesaj
Roma
Don
Roma


Mesaje : 48
Data de înscriere : 20/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare

REGULAMENT-Citeste inainte de a posta Empty
MesajSubiect: REGULAMENT-Citeste inainte de a posta   REGULAMENT-Citeste inainte de a posta Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 12:07 am

1.Sa nu se foloseasca limbaj de tip chat(tz,bn,pwp,nb,etc).
2.Avatarele sa fie in limita bunului simt,nu acceptam avatare gen(eu stand in masina sa arat cat de tare sunt,eu cu bancnote de 50 de euro in mana,etc).
3.Sa nu se aduca injurii sau jigniri altor membrii sau persoanelor din administratie.
4.Orice problema se va discuta in topicul deja existent, in caz contrar poti deschide unul nou.
5.Membrii acestui forum au datoria sa foloseasca un limbaj adecvat,nu toleram limbajul de mahala gen(p**a mea,p***a matii,etc).
6. Sa nu se faca reclama site-urilor sau forumurilor fara acordul administratorilor.
7. Nu postati doar pentru a va mari numarul posturilor si rankul!
8.Un utilizator nu are voie sa-si faca mai multe conturi, in cazul in care doreste schimbarea acestiua sa se adreseze administratiei.
9. Folositi un titlu pentru topicul dumneavoastra care sa descrie continutul postului!
10.Postati mesajul dumneavoastra O SINGURA DATA!Mesajele multiple vor fii sterse fara avertizare!
11. Orice tip de mesaj off-topic(care nu are legatura cu topicul in care postati) va fii considerat spam si va fii sters automat sau mutat!
12. Limbile forumului sunt engleza si romana!
13.Fara postari cu caracter rasist sau instigator!
Daca nu respectati aceste reguli veti fii pusi in fata unor sanctiuni!
Va dorim sedere placuta!!!!
Sus In jos
 
REGULAMENT-Citeste inainte de a posta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pet Mania :: Off-Topic :: Administratia-
Mergi direct la: